Google+
Get Adobe Flash player

Інструмент, який ми використовуємо у своїй роботі

 

Оскільки алмаз – найтвердіший мінерал зі всіх відомих на землі, він часто використовується в будівництві для різання твердих, і, здавалося б, абсолютно неподатливих матеріалів. Найтвердішим будівельним наповнювачем вважається кварц, проте алмаз в 10 разів перевершує по твердості і його. Тому недивно, що саме алмазне устаткування, устаткування з різним чином застосованими алмазними сегментами стало використовуватися в будівництві майже всюди.

Якщо сюди приплюсувати відсутність динамічних навантажень на стіни, та ще відсутність таких шкідливих подразників, як шум і пил, то цінність і незамінність алмазного устаткування в роботі стає очевидною.

Для різання бетону використовується алмазний інструмент. Це різного роду ручні різаки,  ланцюгові пили, стінорізні і канатні машини. Максимальна глибина різання досягається канатними машинами. Вони практично не мають обмежень по товщині. Глибокий розпил виконується і стінорізними машинами - до одного метра з одного боку. Менш глибокий різ дають ланцюгові пили – до 500 мм з одного боку. Ширший спектр використання мають швонарізчики. Вони використовуються для різання перекриттів і фундаменту, асфальтового покриття і дуже ефективні при ремонті і розбиранні покриття вулиць, так що використовуються не лише для різання бетону.
При наявності різних характеристик всі ці апарати мають ряд загальних властивостей: вони виконують якісні і ідеально рівні прорізи, що не вимагають подальшої обробки; їх вживання можливе не лише в новобудовах, але і в житлових приміщеннях, і в приміщеннях з вже проведеним ремонтом.

 

справочник телефонов и адресов смоленска база данных номеров телефонов мегафон поволжье справочник телефонов г томска справочник телефонов скадовск база телефонная база мобильных телефонов санкт-петербург лобня справочник телефонов телефонная база с-петербурга справочник телефонов чусового справочник телефонов телефонная база города коломна поиск абонента по номеру телефона санкт петербург найти адресс по фамилии справочник телефонов черкасской области номера мобильных телефонов мтс справочник справочник телефонов г волгоград ссылка выкса справочник телефонов найти адрес по номеру телефона в курске тесты по егэ для абитуриентов total english pre intermediate решебник подготовка скачать телефонный телефонная база номеров новосибирск ссылка демонстрационные тесты найти номер мобильного телефона по фамилии и адресу справочник телефонов города мончегорска решебник шыныбеков 7 класс решебник задач по физике трофимова как найти номер телефона в югорске издание Знакомства Новосибирск Знакомства Брянск sitemap